Lajme

Shpejtim Bulliqi: Janë shfrenuar ‘djemtë’ e Agim Veliut, po dezinformojnë publikun!

02/18/2020 22:47
nga:Y I

Kandidati për kryetar të Podujevës nga radhët e VV-së, Shpejtim Bulliqi i ka reaguar LDK-së në Podujevë duke i thënë se janë duke dezinformuar publikun.

Bulliqi ka cekur ‘djemtë’ e Agim Veliut, duke thënë se këta janë duke u shfrenuar me shpifje ndaj VV-së.

Ai tha se janë dezinformata ato të cilat janë përmendur se Bulliqi ka për qëllim të ç’rrënjosë rugovizmin në Llap.

Bulliqi shton tutje se VV-ja dëshiron në këtë komunë të ç’rrënjos hajninë dhe keq qeverisjen.

Postimi i plotë: