Showtime

Shpat Kasapi prezanton ‘Nusen’

11/08/2019 10:36
nga:M K

Shpat Kasapi vjen me një befasi.

Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar, shkruan lajmi.net.

Kënga me tekstin e shkruar nga Kreshnik Avdiu, orkestrimin nga Ardian Kastrati, mban titullin ‘Nusja’ dhe është e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në linkun e më poshtëm mund ta gjeni këngën e fundit të Shpatit të titulluar ‘Nusja’.

07/06/2019 19:53

A është Afërdita Dreshaj arsyeja pse s’po martohet? Arian Çani ‘kap’ Shpat Kasapin