Showtime

Shoqe e ngushtë me Loredanën, por Tayna sapo mbështeti publikisht Mozzikun

11/08/2019 15:08
nga:L I

Nëse nuk e dinit, Tayna dhe Loredana nuk kanë aspak armiqësi me njëra-tjetrën siç ndodh zakonisht mes repereve, por përkundrazi janë mikesha të ngushta.

Të dyja postojnë shpesh video duke kënduar e kërcyer me këngët e njëra-tjetrës dhe kanë shprehur hapur simpatinë.

Mirëpo ndonëse shoqe me Loredanën, sot Tayna ka bërë një veprim të papritur duke mbështetur publikisht Mozzikun. Reperja ka postuar në Instastory këngën e re të reperit “Dhelpër dinake”.

Këtë këngë thuhet se Mozzik ia ka dedikuar Loredanës dhe mes rreshtave të tekstit ka zbuluar se arsyeja e ndarjes së tyre ishin debatet.