Lajme

Shokuese! Ja si është dëmtuar kompleksi me 185 hyrje në Durrës

12/01/2019 21:53
nga:B. D

Pamjet që shihni në video vijnë nga kompleksi Jedas në Durrës.

Ishte profesor Arben Meçe që dha alarmin për pallatin 12-katësh në lagjen 17, që ka plot 185 hyrje është në gjendje të rëndë, kompleks ky i ndërtuar nga “Jedas”.

“Strukturat shtetërorë duhet të paraqiten menjëherë këtu. Është i vetmi pallat që kam parë deri më tani në Durrës që ka dëmtime në strukturë dhe në bërthamë”, është shprehur profesor Meçe.

12/09/2019 11:09

Me magnitudë 4.5, shikoni pasojat e tërmetit të sotëm në Itali