Showtime

Shokon Fifi: Ai për ka vdekur!

12/07/2017 10:00
nga:N S

Ajo ka krijuar një nga baladat më të bukura dhe të ndjera të Kënga Magjike.

Kënga “Zhurmë” e Fifit numëron më shumë se dy milion klikime edhe në You Tube.

Por balada e saj u komentua edhe si një projekt personal, që Fifi ia kishte kushtuar ish partnerit të saj dhe përgjigjen e ka dhënë vet këngëtarja.

E pyetur në backstage-in e Kënga Magjike se çfarë bëhej me djalin që i kishte kushtuar këngën, Fifi ka thënë, “Se di… ka vdekur. Domenthënë ka vdekur për mua”.

 

 

12/10/2018 16:49

Çka po ndodh? Flori i shpreh publikisht dashurinë Fifit!