Showtime

Shokon fansja serbe e Dafina Zeqirit me komentin e saj, lë gojëhapur të gjithë

04/15/2019 22:20
nga:Natyra

Dafina Zeqiri dje publikoi projektin e saj me të ri ‘ROFE‘, shkruan GazetaBlic.

Ajo mori komente të shumta nga fansat e saj, pasi që u pëlqye shumë.

Pasi publikoi projektin  në kanalin YouTube, Dafinës iu komentua shumë kënga.

Nga komente të shkruar shqip kishte edhe prej atyre në gjuhë të huaja.

Por një koment që mori vëmendje ishte një serbe i kishte komentuar në gjuhën angleze ‘Unë jam serbe por më pëlqen muzika shqiptare, Kosova është Shqipëri‘ ka shkruar ajo.

Shihni komentin:

/GazetaBlic./

12/11/2019 17:45

Dafina Zeqiri shfaqet e zhveshur nga Maldive, tregon gjoksin dhe tatuazhet