Sporti

‘Shokohet’ Real Madridi, skuadra e ligës së tretë barazon rezultatin

01/22/2020 22:17
nga:M K

Unionistas ka barazuar rezultatin ndaj Real Madridit në ndeshjen e vlefshme për Copa Del Rey.

Kur po zhvillohej minuta e 57’të, Romero Morillo, nga një kundërsulm të rrezikshëm, gjuajti vetë, duke e dërguar topin në rrjetë dhe për t’i ngritur në delirium tifozët vendas, shkruan GazetaBlic.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat deri në fund, kur kanë mbetur afro gjysmë ore.

VIDEO

/GazetaBlic/

09/30/2020 23:21

Sërish minimalisht – Real Madridi arkëton fitoren e dytë radhazi