Sporti

Shokohet Liverpooli, Bournemothi kalon në epërsi

03/07/2020 13:42
nga:M K

Bournemouthi ka shokuar Liverpoolin duke kaluar në epërsi në minutën e 10’të.

Wilson realizoi pas asistimit të Lermas, të cilit i parapriu një aksion i bukur i mysafirëve, shkruan GazetaBlic.

12′ Liverpool – Bournemouth 0-1

Gjithsesi, ndeshja vetëm sa ka filluar dhe ka edhe shumë deri në fund.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

03/07/2020 14:06

Liverpooli “përmbys” Bournemouthin, kalon në epërsi