Showtime

Shkurte Fejza publikon foto të djalit dhe resë së saj, shikoni se si i quan

04/17/2019 18:14
nga:Natyra

Këngëtarja Shkurte Fejza ka publikuar foto të djalit të saj me nusen, shkruan GazetaBlic.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, Shkurte ka ndarë me ndjekësit imazhin.

Fotoja e çiftit është shkrepur në dasmën e Gresës.

‘Dy Yjet e mamit‘, ka shkruar këngëtarja në foton e mëposhtme.

Ndryshe, Shkurte Fejza shpesh ndan postime me fansat dhe ndjekësit në rrjete sociale./GazetaBlic./

08/23/2019 22:21

Konjufca tregon se për çka i mbet hatri LDK-së