Lajme

Shkoi në spital me temperaturë të ulët, vdes e reja në këtë qytet të Shqipërisë

02/14/2018 14:13
nga:Gazeta Blic

Një 21 vjeçare në Fier ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta.

Mësohet se reja kishte shkuar në spital me temperaturë të ulët dhe pasi ka marrë mjekimet e nevojshme atje është larguar për në shtëpi.

Familjarët viktimës Xhulieta Xheka bëjnë me dije se ajo ka ndërruar jetë pasi ishte larguar nga spitali ku ishte trajtuar me serum dhe medikamente të tjera.

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat