Sporti

Shkëndija “fiket” nga Tottenham, nuk mjafton një super gol i Nafiut për kalim tutje

09/24/2020 21:46
nga:Mergim Rreci

Ka përfunduar ndeshja në mes Shkëndijës dhe Tottenham.

Skuadra angleze ka arritur të triumfoi me rezultat 3 me 1 dhe e ka siguruar kalimin në raundin tjetër në Europa League, përcjell GazetaBlic.

Erik Lamela, Son dhe Kane shënuan, kurse Nafiu realizoi një super gol për Shkëndijën.

Ishte një paraqitje dinjitoze nga skuadra e Ernest Gjokës, por që natyrisht ishte e pamjaftueshme krahas potencës së gjigantit anglez.

Pas pak deklaratat dhe notat e lojtarëve..

/GazetaBlic/