Showtime

Shikoni se si duket reja e Shyhrete Behlulit pa grim (FOTO)

11/14/2017 17:30
nga:N S

Emri i Leartës u bë i njohur falë martesës së saj me djalin e Shyhrete Behlulit, shkruan Sovrani.info

E nga ai moment Learta është gjithmonë pjesë e medieve rozë.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Turqisë e ku nga atje ka publikuar dhe foto.

Ajo është shfaqur tërësisht pa grim e që po duket mjaft bukur.

08/30/2018 15:31

Learta dhe Kushtrimi festojnë 4 vjetorin e lidhjes, kjo është dhurata që mori ajo