Showtime

Shikoni sa i është rritur gjoksi ‘Xhesikës’, vë fansat në dyshime se si iu rrit kaq shpejtë (FOTO)

09/13/2017 23:24
nga:F.B

Aktorja Arta Nitaj këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media.

Përvoja në serialin “O Sa Mirë” bëri që ajo menjëherë të shndërrohet në një personazh atraktiv për shikuesit.

Bukuroshja nga Peja numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa është herë pas here aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Nitaj ka publikuar një ‘selfie’ nga vetura e saj, përmes së cilës shfaq pak edhe gjoksin atraktiv me bluzën e saj provokuese.

 

Modelja Arta Nitaj shfaq gjoksin në një ‘selfie’ atraktiv. Foto nga InstaStory

 

Mirëpo, fotografia në fjalë ka vënë në dyshim fansat lidhur me gjoksin e saj, kjo pasi në disa imazhe tjera të publikuara më parë, ai nuk dukej në të njëjtën madhësi.

Gjoksi i modeles bukuroshe nuk dukej gjithmonë në të njëjtën madhësi

 

Mendimi i parë të shkon tek një ndërhyrje e mundshme, por në fakt mund edhe të keq në qenë filtrat e kamerës, ato që kanë bërë që gjoksi i modeles dhe aktores të marrë këtë pamje.

Sido që të jetë, ajo vazhdon të mbetet njëra ndër modelet me trupin më joshës në estradë. /Telegrafi/

 

06/16/2018 12:49

Xhesika e ‘O sa mirë’: Mashkull si Ronaldo në Kosovë nuk ka