Showtime

Shikojeni shtëpinë luksoze të Adelinës dhe burrit 50 vjeçar, është e mbuluar me ari

03/14/2018 13:14
nga:FL.B

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov kanë hyrë në shtëpinë e re.

Ajo herë pas here na ka sjellë imazhe për arredimin e shtëpise, por këtë herë na ka sjellë edhe me shumë.

Ajo në Instastory na ka treguar arredimin e dhomës së pritjes. Ku bie ne pah menjëherë arredimi super luksoz, por edhe një detaj tjeter.

Në hollin kryesor duket të jetë një pikturë e saj bashkë me bashkëshortin. Duket se ngjyra që mbizotëron është ajo e arit.

09/18/2018 17:14

Adelina frikësohet nga mësyshi i djalit, ja çfarë ka vendosur në shtratin e tij