Lajme

Shikojeni momentin kur familja falë shoferin që ia mbyti djalin 10 vjeçar

08/24/2018 16:28
nga:Gazeta Blic

Djali i gjyqtarit kosovar, Fatlum Berishës ka ndërruar jetë dje pas një aksidenti që ndodhi dje në Grabofc të Fushë Kosovës.

Në ditën e varrimit të 10 vjeçarit, familja e viktimës ia ka falur gjakun familjes së personit që aksidentoi për vdekje tashmë të ndjerin, shkruan Indeksonline.

Indeksonline ka siguruar këtë moment emocional që ndodhi pas varrimit.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:00, ku në aksident ishin të përfshirë një kamion dhe një motoçikletë.

05/19/2020 19:08

Blerim Latifi: Po duam të tregojmë se jemi më turq se turqit dhe më arab se arabët