Sporti

Shikojeni live shortin për gjysmëfinalet e Champions League (VIDEO)

04/21/2017 11:42
nga:Y.K

Në ora 12-00 në Nyon të Zivcrës hedhet shorti për gjysmëfinalet e garës më prestigjioze për klube Uefa Champions League.

Këtë vit në gjysmëfinale janë skuadrat si.. Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid dhe skuadra franceze Monaco shkruan GazetaBlic.com

Për të shikuar shortin live klikoni këtu.

05/26/2018 11:43

Bale apo Benzema nga minuta e parë ? Ja çfarë ka vendosur Zidane