Sporti

Hertha ofron spektakël në derbin e Berlinit në Bundesligë

05/22/2020 21:48
nga:Mergim Rreci

Hertha Berlin ka kaluar në avantazh të dyfishtë ndaj Union Berlinit.

Golat i kanë shënuar Ibisevic, Lukebakio dhe Cunha në minutën e 51 respektivisht 52 dhe 61, shkruan GazetaBlic.

Ja pamjet nga golat e shënuar

VIDEO

VIDEO

Video