Lajme

Shell ju fton të merrni pjesë në ngjarjen më të madhe automobilistike në Kosovë

06/24/2019 16:48
nga:Gazeta Blic

Kemi kënaqësinë të ju ftojmë në ngjarjen më të madhe të automobilizmit, të organizuar nga grupi i rrjetit social në Facebook Marakli t’kerreve! dhe atij ndërkombëtar One Life Rally.

Ku këta të fundit do të vijnë, nga disa vende të ndryshme të botës.

Andaj për ju Marakli t`kerreve.! Veç muzikës, pijeve, ushqimeve, do të ketë edhe 80 super vetura që kanë çmime milionëshe si Buggati, La Ferrari, Mc Laren e shumë marka të njohura të veturave të shtrenjta.

Mysafir special do të jetë Youtuberi i njohur, Vitaly Zdorovetskiy dhe e dashura e tij Kinsley Ëolanski.

Kjo ngjarje unike mbahet në hapësirat e brenditë nr.1 ne botë SHELL – Sllatinë me datë 27.06.2019 ne ora 15:30.

Super veturat me super brendinë Shell V-Power
Ardhja juaj na nderone.
Ju faleminderit.