Sporti

Shaqiriiiiiiiii, si gjithmonë ai, Xherdani i jep fund ndeshjes me një gol të bukur

12/05/2018 22:39
nga:Lorik J

Skuadra e Liverpoolit ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Burnley.

Golin e tretë dhe të fitoren për Liverpoolin në këtë takim e ka shënuar sulmuesi shqiptar, Xherdan Shaqiri, shkruan GazetaBlic.

Shaqiri ka shënuar gol në miuntën e 91’të të takimit, për të mbyllur çështjen e fituesit.

Ndeshka përfundoi me rezultatin 1-3.

Ja goli

VIDEO