Uncategorized

Seriali i famshëm turk ‘Fi’ vetëm në Klan Kosova

08/03/2020 16:30
nga:N S

Seriali i famshëm turk “Fi”, do t`ju mbajë para ekranit të Klan Kosovës çdo ditë pune.

“Fi”- një triller psikologjik, është një përshtatje e tri romaneve të Azra Kohenit.

Ky serial që transmetohet në televizionin numër një në vend përshkruan jetën e Can Manay që ndryshon tërrësisht kur njihet me Duru një balerine e cila jeton me të dashurin e saj kompozitor, Denis.

Shuani kurreshtjen se çka do të ndodhë me protagonistin Can Manay dhe Duru vetëm në Klan Kosova.

Ndiqeni “Fi” nga e hëna në të premten në orën 18:45!

(Artikull i sponsorizuar nga Devolli)

Seriali i famshëm turk "Fi" vetëm në Klan Kosova

Publiée par Klan Kosova sur Lundi 3 août 2020