Showtime

Sellma transformon Adelinën për projektin e ri, duket si mbretëreshë

05/16/2018 23:32
nga:FL.B

Adelina Ismaili është gati për projektin e ri të saj.

Diva e muzikës moderne shqiptare është rikthyer fuqishëm në skenën e shoubizit së fundmi.

Pjesëmarrjet e saj në skenë pasi ju përkushtua një kohë familjes kanë qenë më të shpeshta.

Dhe, tash Adelina është gati për projektin e radhës muzikor.

Me flokë dredha dhe me një grim fantastik, është Sellma ajo që ka arritur të bëjë Adelinën të duket si një mbretëreshë.

🌞🥂🌊

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Ky është vetëm një prej transformimeve të shumta të Sellmës, duart e të cilës janë besuar nga yjet e estradës për të realizuar grimin.

Adelina Ismaili kështu po bëhet gati për një projekt të madh që ka potencial për t’u bërë hit.

01/20/2019 00:17

Donika Kada me një lajm për shtesat e fëmijëve