Lajme

Selim Pacolli në rolin e gazetarit

10/18/2017 14:29
nga:M H

Kandidati për Kryetar të Prishtinës nga radhët e AAK-së, Selim Pacolli, ka luajtur rolin e një gazetari në mënyrë që të kuptojë cilat janë problemet e qytetarëve.

Krejtësisht i maskuar, Pacolli nuk njihet fare nga njerëzit.

Ai publikoi videon në profilin e tij zyrtar në Facebook, duke shkruar: “Si menaxher, unë e di që duhet t’i dëgjoj njerëzit e qytetit tim. Sepse ata i japin idetë më të mira. Dhe prej javës tjetër, unë ju premtoj se do të vazhdojë ta bëj të njëjtën gjë. Ditë të mira po vijnë për Prishtinës”.

Pacolli, javën e kaluar e provoi veten si taksist, për të dëgjuar hallet e disa prej qytetarëve të cilët i kishte pasagjerë.

12/05/2018 12:28

Shikojeni këtë video, dhe do kaloni një të mërkure duke qeshur!