Showtime

Selena Gomez me plot stil dhe buzëqeshje del rrugëve të New York-ut

01/15/2020 12:21
nga:N S

Selena Gomez u pa në New York City duke shkuar në festën e publikimit të albumit të saj.

27 vjeçarja, ‘goditi’ me veshjen e saj plot stil, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Me një veshje sportive, Selena u shfaq rrugëve të New York-ut. Ajo kishte shkurtuar flokët, vendosur makijazh buzët e saj të lyera me ngjyrë të errët i dhanë hijeshi bukuroshes.

Këngëtarja e këngës ‘Look at her now’,  kishte zgjedhur një xhaketë të gjatë me ngjyrë të bardhë poshtë, të përshtatshme me  një këmishë ngjyrë gri të hollë dhe pantallona.

Këmisha e saj ishte e mbyllur deri në jakë, vendosur kishte një zinxhir prej ari rreth qafës dhe vathë të bardhë në vesh.  Në këmbët e saj, Gomez kishte veshur puma të bardhë me detaje të zeza. Ajo u përzie me fansat e saj në rrugë, dhe nënshkruante autografe.

Me publikimin e ‘Rare‘, këngëtarja / aktorja ka deklaruar se nuk është më ‘duke dashur njerëzit që nuk e donin atë‘ ndërsa ajo thotë se po drejtohet në një epokë të re të jetës dhe karrierës së saj.

Kohët e fundit, Gomez i tha ‘Billboard‘ se ajo është  duke e jetuar jetën e saj sipas rregullave dhe mendimeve të njerëzve të tjerë.

Unë e kam thënë këtë edhe më parë, por isha e tmerruar duke thënë ndonjë gjë’,“zbuloi ajo për reporterin Jason Lipshutz. ‘Do ta gjejë veten duke mbrojtur njerëz që nuk më mbronin kurrë dhe nuk kujdeseshin për mua’, tha Selena.

Ndërsa ajo nuk ishte e qartë për kë po fliste, ishte e lehtë të supozohej se marrëdhënia e saj e mbushur me ish të dashurin, Justin Bieber mund të ketë qenë frymëzimi për shumë prej gjurmëve.

Selena shpjegoi se si ajo ishte e paralizuar nga frika për të thënë ose bërë ‘gjë të gabuar’ për shkak të gjykimit të vazhdueshëm me të cilin përballet nga të qenit në qendër të vëmendjes.

Por në një moment të caktuar, këngëtarja kuptoi se nuk kishte asnjë arsye për të kujdesur për emocionet e njerëzve të tjerë.

‘Unë thjesht jam bërë, ju e dini?’ ajo tha. ‘Sapo u bëra e heshtur, dhe unë u ndjeva sikur e meritoja të kem një moment për veten time, pasi kalova aq shumë, dhe i hodha të gjitha në këtë album’, shtoi artistja.

/GazetaBlic/

09/10/2020 09:19

Selena Gomez: Ish të dashurit mendojnë se jam e çmendur