Showtime

Selena Gomez elektrizon fansat në “Coachella”

04/14/2019 17:19
nga:Natyra

Këngëtarja e njohur Selena Gomez ka dhuruar një performancë shumë elektrizuese në festivalin e njohur ‘Coachella’.

Gomez performoi së bashku me Dj Snake dhe Cardi B. Kjo është një ndër performancat e para të Gomez pas daljes nga qendra e rehabilitimit, ku qëndroi disa muaj, për shkak të problemeve me depresionin.

Performanca e saj u prit me shumë interes dhe gjithashtu me brohorima nga fansat. Ata kanë thërritur emrin e saj edhe pasi Selena është larguar nga skena.

Për herë në fundit në këtë festival Selena ka qenë në vitin 2017, kur performoi ish i dashuri i saj The Weeknd.

06/20/2019 17:07

Supertalenti i Real Madridit lë Holandën, zbarkon në Bundesligë!