Showtime

Selena Gomez e pranon se Justin Bieber ka qenë frymëzim i saj për albumin e ri

01/14/2020 15:02
nga:N S

Të hënën, Selena Gomez në mengjes bëri promovimin e albumit të saj.

E veshur në kostum ngjyrë portokalli i kishte përshtatur me këpucë ngjyrë të zezë flokët e kapura, makijazh dhe dukej e përsosur, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Këpucët e kishin një model unik që i shtohej gjallërisë së viteve 70-të.

Selena, gjatë prezantimit të albumit u tregua e sinqertë, frymëzim i saj ka qenë ish i dashuri Justin Bieber. Po ashtu, Gomez foli edhe për faktin se si është të jesh person i famshëm dhe përgjegjësitë e tua ndaj publikut.

‘Mua kjo gjë nuk më tërheq edhe aq, unë mendoi se njerëzit shpesh herë  thonë për mu , po kjo është ajo dhe pastaj  më injorojnë‘, tha artistja.

27 vjeçarja, u shfaq e buzëqeshur teksa kalonte rrugëve.

Rare‘, mban titullin albumi i këngëtares.

/GazetaBlic./

 

06/03/2020 10:03

Selena Gomez mbështet kauzën për George Floyd, ka një kërkesë për fansat