Showtime

Seldi dhe Mimoza në kulmin e dashurisë, urimi i tyre për këtë vit (FOTO)

01/01/2018 18:30
nga:A. R.

Ishin ata të cilët vendosen të kurorëzojnë dashurinë e tyre në vitin që lamë pas, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për artistin Seldi Qalliu dhe këngëtaren Mimoza Shkodra që u bënë ndër ciftet më simpatike të estradës.

Ndonëse ishin parë në vende të ndryshme dhe me fotografi të publikuara njejtë ata vendosen hapur të shfaqin dashurinë e tyre.

E për festën e vitit të ri ata ishin së bashku duke shpërndarë një imazh ‘Gezuar 2018 nga ne 🎊🎉’ – mbishkrimi i fotos.

Janë ndër ciftet më të pëlqyera dhe me një karrierë të bujshme profesionale ku së fundmi kanë lansuar edhe një këngë së bashku ‘Dashni’./GazetaBlic.

11/14/2018 09:24

Për 250 euro borxh që nuk i pagoi, vajzës ia publikuan disa fotografi intime