Showtime

Më seksi se kaq nuk e kemi parë kurrë Ledina Çelon (Foto)

07/24/2017 16:16
nga:Gazeta Blic

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare, e cila konsiderohet edhe një nga më seksit dhe më provokueset.
Këtë herë Ledina Çelo ka publikuar në rrjete sociale foto nga pushimet e saj ku sigurisht pozat e saj nuk mund të mos ishin më seksi se asnjëherë. Shikoni sa bukur duket e veshur me rroba banjo trup këngëtarja shqiptare.

03/18/2018 16:43

Këngërarja e njohur shqiptare me foto provokuese pranë xhamisë në Abu Dhabi