Sporti

Sekonda e 20-të dhe zhbllokohet sfida Ballkani – Trepça’89

09/13/2019 16:03
nga:M K

Kanë mjaftuar vetëm 20’të sekonda lojë në Suharekë, në mënyrë që të zhbllokohet rezultati.

Ballkani ka kaluar në epërsi ndaj Trepçës’89, shkruan GazetaBlic.

Artur Magani realizoi qysh në start, për t’a dërguar në avantazh ekipin e tij.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

10/20/2019 14:29

“Kapitulon” Ballkani, Drita shënon edhe golin e dytë