Lajme

Sejdiu: Disa nga Lista Rugova, u ndikuan nga PDK-ja

03/27/2019 21:30
nga:A. R.

Ish kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu ka folur për Listën Rugova.

Në “Debat Plus” Sejdiu ka thënë se ka pasur njerëz brenda Listës Rugova që janë ndikuar nga PDK-ja.

Ndonëse nuk ka dashur të jap emra, Sejdiu ka thënë se ka pjestarë nga kjo Listë që u ndikuan nga partia atëbotë e Hashim Thaçit, shkruan GazetaBlic.

“Pjesëtarë të Listës Rugova, u ndikuan nga PDK-ja” ka thënë ai.

/GazetaBlic/

LEXO EDHE:

Fatmir Sejdiu flet për raportet me Agim Veliun

11/11/2019 11:12

Zyrtari i LDK-së publikon “pazaret” mes qeverisë së Ramës dhe asaj serbe