Showtime

Së shpejti bashkëpunimi mes Stresit dhe Finem

08/01/2020 17:20
nga:M K

Dy artistët e njohur të estradës shqiptare, Stresi dhe Finem, janë mjaft të pëlqyer e të dëgjuar.

Ky i fundit, nuk ka shumë kohë që është bërë pjesë e industrisë muzikore, por ka dëshmuar se me të vërtetë ka talent, shkruan Telegrafi, përcjell GazetaBlic.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Stresi ka ndarë një video ndërsa bën të ditur se do të sjellë bashkëpunimin e radhës.

I njëjti ka ndarë edhe disa sekuenca të klipi, teksa shihen në një lagje, ndërsa rrethohen me një numër të konsiderueshëm personash.

Që të dy reperët janë shfaqur me plot stil, ndërsa argëtoheshin nën tingujt e muzikës së tyre.

View this post on Instagram

people think i'm bad? 🤔🤔 why

A post shared by STRESI (@stresi) on

Përpos kësaj, krijuesi i hitit “Lambo” ditë më parë kishte bërë të ditur se një këngë do të publikohet edhe me Morena Tarakun.

07/08/2020 19:56

Stresi konfirmon pajtimin me Keisin dhe poston foto me vjehrrën