Showtime

‘Se di pse je prish je ba si plakë’

02/19/2020 20:16
nga:N S

Këngëtarja, Adelina Tahiri vazhdimisht publikon momente nga jeta e saj dhe nuk kemi çka të shohim përpos luksit që  e jeton.

Së fundi, ka ikur për të pushuar në një vend malor me bashkëshortin e saj, shkruan GazetaBlic.

Bashkë me të po ndajnë fotografi në rrjete sociale, nuk po mungojnë edhe ato duke ia shprehur dashurinë njëri-tjetrit me puthje.

Këngëtarja Tahiri, sot ka postuar një imazh në Instagram e cila mori komente jo edhe të pëlqyera.  Një ndjekëse ia ka komentuar fytyrën e saj duke e ka ofenduar se është plakur.

View this post on Instagram

🗻☃️

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

‘Se di pse je prish je ba si plak , me nje femij ce ke ber dhe u bere plak pse kshu mi goc’, i ka shkruar ajo, por Adelina nuk ka hezituar, i ka kthyer këtë koment.

Zemer pse ke kaq mllef ti ? Po ste pelqeva ty dhe te dukem plak athua pse me ndjek?? Po dhe pleqeria nuk esht gje e keqe , une nuk i frigohem perkundrazi. Siduket paske shume komplekse dhe jeton me jeten e te tjereve, te juptoj plotesisht zemer po meru me veten pak dhe mundohu te jesh e luntur mos u mer me mua e dashur se une jeten e kam ne tereze kte ta them si keshill . Tjeter her shkruaj me profilin tat ta shofim suratin ty sa e bukur je mos shkruaj me profile fallco :). P.S. po je kjo ne foto shko hiqi nje 20kg zemer dhe pasraj flasim , tani e kuptova mllefin tend dhe te kuptoj plotesisht 🙂 e ke nga komplesi zemer me vjen keq kjo semundje eshte e pasherueshme. 😘, ka përfunduar Adelina.

Ndryshe, artistja në fjalë shpesh merr komente të tilla ofenduese e gjithë kjo qysh se nga martesa me maqedonin Serjozha Markov.

/GazetaBlic./

07/02/2020 08:56

Adelina Tahirit i ka hy vetja n’qef, tutet se po e kap mësyshi