Showtime

Sara Hoxha publikon fotografi me Ledri Vulën nga pushimet në Dubai, ndan me ndjekësit eksperiencën me parashutë

04/07/2020 21:06
nga:L I

E izoluluar, Sara Hoxha ka vendosur të hapë arkivat duke publikuar fotografi në një nga pushimet e bëra, shkruan GazetaBlic.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula muaj më parë ishin në Dubai për pushime, e tani blogerja ka vendosur t’i publikojë fotografitë.

E në eksperiencën me parashutë, në pamjet që ajo ka ndarë me ndjekësit, shihet edhe Ledri Vula.

“Kjo ishte gjëja më emocionuese dhe e frikshme që kam bërë ndonjëherë në jetën time! Gjithashtu përvoja më e mirë deri më tani”, ka shkruar Sara Hoxha.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula ka vite që janë në lidhje dashurie, por vetëm një javë më parë reperi vendosi ta zyrtarizojë atë.

/GazetaBlic