Sporti

Sanches largohet nga Premierliga, rikthehet në Bayern Munich

01/13/2018 15:48
nga:Lorik J

Gjgianti bavarez mund ta kthejë mesfushorin në radhët e veta, pas vetëm gjysmë edicioni huazim në Premierligë, ku nuk kaloi edhe aq mirë

Bayern Munich është duke shqyrtuar mundësinë e kthimit të Renato Sanches nga huazimi tek Swansea, në Allianz Arena, gjatë këtij muaji.

Sanches nuk e ka gjetur veten për këta muaj tek skuadra angleze, dhe tashmë kanë nisur bisedimet për kthimin e tij në Bavari.

01/18/2018 22:58

James Rodriguez befason të gjithë, ja çfarë thotë për të ardhmen