Showtime

Samanta publikon këngën “Kush jam”

07/26/2018 19:07
nga:N S

 Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Samanta Karavella ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kush jam” .

Muzika e këngës “Kush jam” është punuar nga Kledi Bahiti, teksti nga Filloreta Raçi-Fifi, kurse për anën vizuele është përkujdesur “Max Production” me një koreografi të veçantë nga Graciano Tagani.

Out Now!!! #KUSHJAM #linkinbio @maxproductional @kledibahiti @threedotsproduction @darkodimitrov @fifi.official.fr @miranda_dupi @arber_bytyqi_mua @makeupbyelona @graciano_tagani @eneamelaj @klaudio.begaj @xhoni_spahi

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Se sa do të pëlqehet projekti i ri nga Samanta, dhe a do të ketë suksesin e njëjtë si kënga “Faj” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun, mbetët të shihet ditëve në vazhdim.