Showtime

Samanta Karavella në bikini, provokon me paraqitjen e fundit

07/21/2019 12:58
nga:Natyra

Samanta Karavella njihet si një këngëtare që ka sjellur këngë që janë pëlqyer shumë nga publiku.

‘Vone’ apo ‘Asnjo si un’ janë disa nga hitet e këngëtares.

Ajo përpos muzikës përflitet nëpër mediat rozë edhe për shkak të pamjes së saj, që vlerësohet shumë nga fansat.

Së fundmi këngëtarja nëpërmjet një Insta Story është shfaqur me bikini duke vënë në plan të parë format trupore dhe bukurinë e saj.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikorë nga këngëtarja ishte ‘Ku ma le’ dhe u prit mjaft mirë.