Sporti

Salah rikthehet me super gol

07/26/2018 08:25
nga:Lorik J

Skuadra e Liverpoolit ka shënuar pas mesnate është ndeshur me ekipin e Manchester Cityn.

Kjo ndeshje u zhvillua në kuadër të ‘International Champions Cup’ dhe ekipi i Jurgen Klopp ka arritur të fitojë këtë përballje me rezutlatin e ngushtë 1-2, shkruan GazetaBlic

Sane shënoi për Manchester Cityn, kurse Salah dhe Mane për Liverpoolin.

Mohamed Salah ishte në super formë edhe në këtë duel – ku edhe ka shënuar gol pas vetëm 52 sekonda pas inkuadrimit të tij në lojë.

Liverpooli do të vazhdojë ndeshjet e International Champions Cup – dhe të shtunën do të ndeshet me Manchester United.

Ky është super goli i Salah:

12/14/2019 14:11

Supergol në “Anfield”, zhbllokohet më në fund sfida Liverpool-Watford