Showtime

Salah pozon krah modeles së njohur

10/12/2019 22:49
nga:M K

Salah ka ndarë disa imazhe me modelen e njohur.

Mohamed Salah është zgjedhur ‘Njeriu i viti’ nga ‘GQ’ në lindjen e mesme ditë më parë, shkruan lajmi.net.

Tani sulmuesi i Liverpoolit ka pozuar krah modeles së njohur braziliane Alessandra Ambrosio e cila po ashtu është shpërblyer me çmim nga ‘GQ’ dhe këto imazhe i ka ndarë në Instagram.

Një veprim i tillë nuk është pritur mirë nga praktikuesit e fesë islame të cilët kritikuan Egjiptianin për shkak se ka pozuar me një modele edhe pse është i martuar.

View this post on Instagram

#GQAwards @gqmiddleeast

A post shared by Mohamed Salah (@mosalah) on

12/14/2019 14:11

Supergol në “Anfield”, zhbllokohet më në fund sfida Liverpool-Watford