Showtime

Sa shumë ka ndryshuar Sasa

09/26/2017 09:46
nga:N S

Ndryshe nga se jemi mësuar aktorja e njohur, Adriana Matoshi këtë herë është shfaqur më sportive.

Ajo së fundi në llogarinë e saj në “Instagram” ka postuar një fotografi ku shihet se po merret me sport.

Aktorja shumë e dashur e “O sa mirë”, edhe pse nënë duke bukur dhe shumë në formë

 

02/18/2019 16:06

Këtë version të ‘Oj Kosovë oj nana ime’ nga një duet turk s’e keni dëgjuar asnjëherë