Showtime

Sa e paguan gruaja e Kadri Veselit kreatoren Blerina Kllokoqi-Rugova?

12/24/2017 22:44
nga:A. R.

Violeta Veseli është gruaja e Kryeparlamentarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

Violeta është zonjë me shije dhe klas, e cila kujdeset shumë që të duket bukur në çdo dalje publike.

Violeta në raste të rëndësishme përherë është përkrah bashkëshortit të saj, duke e shoqëruar denjësisht atë.

Gruaja e Kadri Veselit, e zgjedh me kujdes secilin fustan. Së fundi ajo vishet nga kreatorja e modës Blerina Kllokoqi-Rugova, e cila po kujdeset që bashkëshortja e Kryeparlamentarit të shkëlqej dhe të krijoi imazhin e një zonjë fine.

Blerina nuk është dizenjatore e lirë, andaj Violeta me gjasë duhet të paguaj goxha për këto kreacione unike./Kosovarja/