Showtime

Sa e ka ndihmuar kryeministri Haradinaj Anitën në rritjen e fëmijëve? Kështu përgjigjet ai

04/23/2019 13:26
nga:N S

Kryeministri Ramush Haradinaj ishte i ftuar në emisionin ‘N’kurthin e Piter Pan’, shkruan GazetaBlic.

Ai u pyet nga fëmijët disa pyetje interesante siç din ata të bëjnë.

Pyetje, kishte nga jeta e tij private dhe profesionale.

Moderatorja, Alketa Vejsiu i bëri një pyetje duke e ditur se Haradinaj ka qenë në Hagë dhe nuk ka pasur edhe shumë mundësi të rrijë me fëmijët e tij.

Pyetja ishte se ‘Sa e ka ndihmuar Aniten në rritjen e fëmijëve’?

Kryeministri u përgjigj duke thënë ‘Hiq shume pak ne fakt une skom qene as ne shpi shumicen e kohes, nje pjese isha ne Hage ne pushime sic i quaj une edhe sot kam shume pak kohë per femije mirepo po bej përpjekje tash sado pak nje here ne jave e praktikojm me i mar fmit e me dal ne bjeshke‘.

Shikoni emisionin:

/GazetaBlic/

05/27/2020 11:41

Zotimi i Haradinajt: Pas vendimit të Kushtetueses për 48 orë do ta votojmë Qeverinë e re