Showtime

Ryva Kajtazi më në formë se kurrë!

02/22/2018 12:58
nga:A. R.

Vazhdon të pëlqehet akoma muzika e saj edhe pse nuk është shumë e angazhuar, shkruan Gazeta Blic.

Është fjala për artisten e njohur Ryva Kajtazi, që ishte rikthyer gjatë festave të fundvitit, pas një kohe shkëputje që nga lindja e vajzës së saj. Madje, ajo u përfol dhe është kritikuar për mbipeshën, e që tanimë gjithçka është kthyer në vendin e duhur.

Ryva në llogarinë e saj ‘Instagram’, publikon imazhe të llojllojshme, e cila po duket mjaft në formë. E tillë është edhe në këtë të fundit.

Kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga Ryva është ‘Boll lujte’. /GazetaBlic./