Sporti

Rusia – Arabia Saudite, ky është shteti favorit për ta fituar ndeshjen e parë të botërorit

06/14/2018 16:23
nga:Y.K

Sot edhe zyrtarisht hapet kampionati botëror “Rusia 20118”

Ndeshje e parë të këtij kampionati e hap ndeshja në mes të kombëtares nikoqire Rusisë dhe Arabisë Saudite, shkruan Gazeta Blic

Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 17:00, në stadiumin olimpik të Moskës.

Ekspertet e bastoreve e shohin favorit kombëtaren ruse e cila ka kuotën 1.44, ndërkohë që ndeshja të përfundojë pa fitues ka kuotën 4.33 dhe që ndeshjen ta fitojë kombëtare e Arabisë Saudite koficienti është 9.50.

Gazeta Blic do iu mbajë të informuar për çdo gjë që ndodhë në këtë kampionat botëror./Gazeta Blic

07/22/2018 20:25

Zyrtare: Ozil pensionohet nga Gjermania