Sporti

Rusi – Spanjë, ndeshja përfundon me këtë rezultat befasues

11/14/2017 21:44
nga:Y.K

Kombëtarja e Rusisë dhe ajo e Spanjës kanë luajtur barazim në ndeshjen miqësore të luajtur në Rusi.

Këto dy kombëtare kanë shënuar plotë 6 gola por asnjëra nuk ka fituar në fund, shkruan Gazeta Blic

Sergio Ramos nga spanja ka shënuar dy gola dhe Jordi Alba një gol, ndërkohë po ashtu dy gola për Rusinë ka shënuar edhe Smolov, ndërkohë golin tjetër e ka shënuar Zhirkov.