Showtime

Ruhuni kur të acaroni Encën, ja çka mund t’iu ndodhë! (Foto)

09/13/2017 22:31
nga:F.B

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes.

Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete. Kështu që kujdes kur të acaroni Encën! / Express

06/12/2018 11:20

Konkurenca po i bën këngëtaret shqiptare të shfaqen me skena erotike në klipet e tyre