Showtime

Rrugëtimi i suksesshëm i Shkumbin Ismailit në muzikë

11/08/2019 19:49
nga:M K

Shkumbin Ismaili ka folur rreth karrierës së tij në muzikë që nga fillimi deri tani.

Ismaili ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur rreth jetës profesionale, me këtë rast tregoi se përse ka vendosur që t’i qëndrojë një zhanri që nga fillimi i karrierës deri më sot.

Po ashtu, Shkumbini foli edhe rreth projekteve të reja muzikore, që pritet t’i publikojë shumë shpejt.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Shkumbinit dhe mësoni se çfarë tha ai.