Lajme

Rrokulliset vetura në magjistralen Prishtinë-Podujevë! (Video)

08/13/2017 18:05
nga:Gazeta Blic

Sot rreth orës 17:10 ka ndodhur një aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Përderisa shihet se një veturë është rrokullisur dhe ka dalur nga rruga kryesore nuk është raportuar për të lënduar. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

Sipas statistikave të Policisë së Kosovës numri i aksidenteve është shtuar dukshëm kohëve të fundit ndërkohë që vetëm për një ditë policia e trafikut po shqipton mbi 2 mijë gjoba për kundërvajtësit e trafikut.


Foto: Ilustrim