Lajme

Rrahu bashkëshorten, arrestohet pejani

04/13/2018 10:30
nga:A. R.

Një person është arrestuar në Pejë pasi ka rrahur bashkëshorten e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.