Lajme

Rrahje në mes dy vëllezërve, babai i raporton në polici

10/27/2019 12:00
nga:B. D

Një person ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor dy djemtë e tij janë rrahur mes vete dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në orën 00:20, në Prishtinë. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është duke u hetuar.

02/09/2020 00:24

Rrahje masive në Lagjen “Kalabria” në Prishtinë, ndërhyn policia (Pamje ekskluzive)