Lajme

Rrah babin dhe motrën, arrestohet rahoveciani

02/14/2018 09:11
nga:D.I

Një person është arrestuar në dje në Rahovec, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht babin dhe motrën e tij duke u shkaktuar lëndime trupore.

Policia njofton se njëri nga viktimat ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

02/17/2018 12:27

Policia e Kosovës arreston dy persona në Prishtinë për shkak të “Falsifikimit të Dokumenteve”