Lajme

Rrah babin dhe motrën, arrestohet rahoveciani

02/14/2018 09:11
nga:Gazeta Blic

Një person është arrestuar në dje në Rahovec, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht babin dhe motrën e tij duke u shkaktuar lëndime trupore.

Policia njofton se njëri nga viktimat ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

02/19/2019 18:51

Barcelona nënshkruan me talentin e rradhës, braziliani është vetëm 19 vjeçar