Showtime

Rovena Stefa, do ju magjeps në imazhin e fundit!

02/23/2018 13:29
nga:A. R.

Këngëtarja nga Shqipëria pas një kohe të gjatë është rikthyer me projektin e saj më të ri, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për Rovena Stefën, ku së fundmi ka filluar të jetë aktive edhe në rrjetet sociale e cila nuk heziton të publikoj imazhe të llojllojshme për fansat e saj. Kjo e fundit që ka tërheq vëmendjen është sharmi dhe eleganca që Stefa ka, e cila ju mahnitë me pamjen e saj.

Megjithatë zëri i saj i mrekullueshëm vazhdon të na përcjell edhe në ahengje dhe koncerte të shumta, ndërsa kënga e fundit që ka publikuar është ‘Unaza’, që po dëgjohet nga publiku.

Këtë këngë e kishte lansuar pikërisht për ditën e të dashuruarve.

/GazetaBlic./

 

 

08/19/2020 15:17

Përkujtohen disa nga fotografët që i dhanë jetë këtij arti në Shqipëri